Новий збірник «Проектант»

   Потенціал відновлюваних джерел енергії у світі значно перевищує обсяг усіх споживаних паливно-енергетичних ресурсів. Раціональне використання альтернативних джерел енергії дозволяє вирішити проблеми, пов’язані з екологією, зниженням витрат на транспортування та переробку палива, а також підвищенням енергетичної ефективності віддалених регіонів.
   Асоціація «Українське об’єднання проектних організацій» спільно з Академією будівництва України відстежує актуальні проблеми сьогодення та висвітлює їх в інформаційному збірнику «Проектант». Збірник №26 присвячений альтернативним джерелам енергії . В ньому висвітлені актуальні питання стосовно енергетичних проблем в світі та енергетичного балансу країни.
   Спеціалісти «Фабрики Тепла» взяли участь у дослідженні теми сучасних альтернативних джерел енергії та присвятили цій темі статтю «Відновлювана енергія – нова мода чи дійсне рішення глобальних проблем?».       Нагадаємо, що 6 березня 2018 «Фабрика Тепла» при сприянні Асоціації “Українське Об’єднання Проектних Організацій” та Академії будівництва України провела семінар на тему, присвячену відновлюваним джерелам енергії — «Інноваційне будівництво. Практика застосування теплових насосів та сонячних електростанцій».
Пропонуємо Вам переглянути збірник №26 «Проектант» за посиланням.